Azonosító:
Jelszó:









Ezen az oldalon számos statisztikát találsz, top listákat arról, hogy miben kik a legjobbak. Bár ez a játék egyáltalán nem egy verseny, mégis, sokan szeretik az ilyen fajta adatokat. Minden táblázatban az adott kategória legjobbjainak nevét soroltuk fel. A Győzelmek arányánál csak a tiedéhez hasonló szintűek adatai látszanak.

Katona top listákTudós top listákCsempész top listák
Névfajszint
1.Larton Parancsnokkatona60
2.Sheridankatona60
3.Öreg Bükkkatona45
4.Zartaxkatona56
5.Eroskatonakatona55
6.Trottykatona53
7.Johnny Ricokatona45
8.SpaceSnakekatona45
9.Elliszkatona45
10.Merlekatona45
11.Westwarriorkatona45
12.Bubukakatona45
13.Bubukabkatona45
14.Meer.Leekatona45
15.Foxtwokatona45
16.Fantoooomkatona45
17.Öreg Samkatona45
18.Mohakatona45
19.Ekikatona45
20.Fantoomkatona44
Névfajfegyv.
1.Larton Parancsnokkatona227
2.Zartaxkatona172
3.Merlekatona166
4.Sheridankatona147
5.Meer.Leekatona143
6.Fantoooomkatona139
7.Eroskatonakatona137
8.Bubukakatona135
9.Trottykatona135
10.Bubukabkatona134
11.SpaceSnakekatona133
12.Elliszkatona132
13.Johnny Ricokatona132
14.Fantoomkatona129
15.Philip Anselmokatona127
16.Mohakatona125
17.Foxtwokatona121
18.Kicsinállakkatona121
19.DonPetyakatona117
20.Westwarriorkatona117
Névfajidtch.
1.Zartaxkatona116
2.Trottykatona106
3.Larton Parancsnokkatona103
4.Ekikatona100
5.Foxtwokatona94
6.Fonixportalkatona91
7.Westwarriorkatona89
8.Dzsipi katonakatona87
9.Oltikatona85
10.Mohakatona85
11.Riplykatona83
12.SpaceSnakekatona82
13.Guykatona81
14.Elliszkatona80
15.Yattikatona79
16.Picardkatona78
17.Johnny Ricokatona77
18.DonPetyakatona76
19.Öreg Samkatona76
20.Stevekatona76
Névfajmanőv.
1.Sheridankatona216
2.Eroskatonakatona193
3.Elliszkatona144
4.Larton Parancsnokkatona143
5.SpaceSnakekatona140
6.Zartaxkatona130
7.Fantoooomkatona127
8.Bubukakatona125
9.Bubukabkatona125
10.Trottykatona119
11.Fantoomkatona114
12.Johnny Ricokatona112
13.Öreg Bükkkatona111
14.Öreg Samkatona110
15.Philip Anselmokatona106
16.Foxtwokatona106
17.Westwarriorkatona105
18.DonPetyakatona95
19.Sakikatona93
20.Guykatona90
Névfajpénz
1.Larton Parancsnokkatona20259889
2.Sheridankatona5994519
3.Öreg Bükkkatona4942941
4.Eroskatonakatona4622263
5.Trottykatona4260854
6.Johnny Ricokatona3492339
7.SpaceSnakekatona3026871
8.Elliszkatona2779854
9.Bubukakatona2597252
10.Bubukabkatona2589813
11.Westwarriorkatona2006612
12.Merlekatona1989973
13.Meer.Leekatona1921966
14.Ekikatona1809690
15.Öreg Samkatona1265591
16.Philip Anselmokatona1183035
17.Fantoomkatona1174252
18.Dzsipi katonakatona1155441
19.Fantoooomkatona1144489
20.DonPetyakatona891581
Névfajpáncél
1.Sheridankatona2327
2.Larton Parancsnokkatona2123
3.Zartaxkatona1992
4.Eroskatonakatona1814
5.Trottykatona1455
6.Elliszkatona1440
7.SpaceSnakekatona1435
8.Mohakatona1422
9.Westwarriorkatona1408
10.Ekikatona1406
11.Foxtwokatona1405
12.Bubukakatona1395
13.Öreg Bükkkatona1390
14.Meer.Leekatona1386
15.Bubukabkatona1385
16.Öreg Samkatona1355
17.Merlekatona1352
18.DonPetyakatona1321
19.Johnny Ricokatona1303
20.Yattikatona1265
Névfajpajzs
1.Eroskatonakatona202
2.Öreg Bükkkatona195
3.Larton Parancsnokkatona190
4.Zartaxkatona185
5.Johnny Ricokatona158
6.Merlekatona157
7.Sheridankatona157
8.Meer.Leekatona154
9.Foxtwokatona154
10.Westwarriorkatona153
11.Fonixportalkatona152
12.Bubukabkatona150
13.Bubukakatona150
14.Fantoooomkatona149
15.Öreg Samkatona148
16.Trottykatona145
17.Ekikatona138
18.Mohakatona134
19.Fantoomkatona133
20.Dzsipi katonakatona130
Névfajdb
1.Sheridankatona2262
2.Trottykatona1183
3.Öreg Bükkkatona953
4.Konokkatonakatona654
5.Larton Parancsnokkatona441
6.Sakikatona423
7.Elliszkatona382
8.Eroskatonakatona366
9.SpaceSnakekatona357
10.Tábornokkatona329
11.Imikatona322
12.Fantoooomkatona318
13.Stevekatona289
14.Fekete Pákókatona241
15.Postiokatona214
16.Philip Anselmokatona185
17.Fantoomkatona185
18.FightingBearkatona153
19.Dzsipi katonakatona147
20.Zartaxkatona131

Összesen 1324 regisztrált felhasználó és 2756 karakter.


   
  Adatvédelem | Látogatottság |